LOs lokalorganisasjoner

Gå til hovedinnhold Gå til navigasjon

LOs lokalorganisasjoner

LOs lokalorganisasjoner er sammenslutninger av fagforeninger/avdelinger i en eller flere kommuner. Alle fagforeninger/avdelinger tilsluttet et LO-forbund innenfor lokalorganisasjonens virkeområde skal stå som medlemmer.

I Vestland har vi disse lokalorganisasjonene:

LO i Bergen og Omland
Leder: Fauzia Hussain-Wiik
Kontaktinformasjon: Fauzia.Hussain-Wiik@helse-bergen.no, mobil: 984 95 793
Adresse: Lars Hilles Gate 19, 5008 Bergen
Sosiale medier: Facebook, Nettsider: Nettside

LO i Sunnhordland
Leder: Mohamed Kallel 
Kontaktinformasjon: mbkallel@gmail.com, mobil: 982 99 334
Sosiale medier: Facebook

LO i Nordhordland
Leder: Rune Myntevik
Kontaktinformasjon: lo_nordhordland@hotmail.no, mobil: 459 00 871
Sosiale medier: Facebook

LO i Indre Hardanger
Leder: Terje Kollbotn
Kontaktinformasjon: terje.kollbotn@gmail.com, mobil: 971 94 073
Sosiale medier: Facebook

LO i Kvinnherad
Leder: Lise Rørvik
Kontaktinformasjon: lise.rorvik@hotmail.no, mobil: 950 23 979
Sosiale medier: Facebook

LO i Kvam
Leder: Dag Rune Mo
Kontaktinformasjon: dag.rune.mo@kvamnet.no, mobil: 952 69 935, 
Sosiale medier: Facebook

LO i Flora
Leder: Knut Sande
kontaktinformasjon: Knut.sande@elkem.no, mobil: 950 30 395
Adresse: Pb. 322, 6901 Florø

LO i Førde og Omland
Leder: Thor Erlend Mehammer
Kontaktinformasjon: post@loiforde.no, mobil: 906 82 381
Adresse: Pb. 128, 6801 Førde
Sosiale medier: Facebook

LO i Ytre Sogn
Leder: Lars Kjetil Skeie
Kontaktinformasjon: lars.kjetil.skeie@hydro.com, mobil: 950 30 202

LO i Nordfjord 
Leder: Hans Petter Gilleshammer
Kontaktinformasjon: hapgil16@gmail.com; mobil: 482 30 901
Adresse: Huborstad, 6776 Kjølsdalen 

LO i Måløy og Omland 
Leder: Johnny Gotteberg
Kontaktinformasjon: johgot@hotmail.com, mobil 908 90 389
Adresse: Skulevegen 4, 6700 Måløy

LO i Sogndal og Omland 
Leder: Alison Molland
Kontaktinformasjon: alison@hotmail.no, mobil: 909 60 633
Adresse: Pb. 405, 6853 Sogndal
Sosiale medier: Facebook

LO i Årdal
Leder: Siv Aspeseter
Kontaktinformasjon: aspesete@online.no, mobil: 414 03 325
Adresse: 6884 Øvre Årdal 
Sosiale medier: Facebook