Tillitsvalgtkonferanse på Utøya og Sundvolden

Gå til hovedinnhold Gå til navigasjon
Tillitsvalgtkonferanse på fotballtrøyefredag

Tillitsvalgtkonferanse på Utøya og Sundvolden

LOs regionkontor i Oslo og Akershus, Vestfold og Telemark, Østfold og Buskerud gjentok suksessen med å arrangere konferanse på Utøya og Sundvolden for tillitsvalgte i våre regioner.

Målgruppen var spesielt nye tillitsvalgte, eller de som har hatt vervet en stund, men ikke deltatt så mye på konferanser eller kurs tidligere.

Målet var å samle tillitsvalgte for å bli kjent og gi faglig påfyll om:

  • Nyttig kunnskap om rollen som tillitsvalgt
  • Omvisning og innsikt i historien og betydningen av Utøya
  • Faglig påfyll og inspirasjon

De tillitsvalgte fikk møte konferansier Bernt Torp, Jonas Bals fra LOs forhandlings- og HMS-avdeling, LOs 2. nestleder Are Tomasgaard og en rekke andre.

Siden besøket på Utøya skjedde på fotballtrøyefredag, ble det gjennomført en solid innsamling til Barnekreftforeningen.

LO informerer om markeringen 15 år etter 22. juliJonas Bals holder foredrag

Som alltid vekker et besøk på Utøya både gode minner og sterke følelser.

 

Vi anbefaler alle medlemmer og tillitsvalgte i LO til å besøke Utøya, kanskje allerede i sommer? Les mer om åpen dag på Utøya her.

Kontakt

Irene Bordier Haukedal

Regionleder

Telefon: 48173740

E-post: ibh@lo.no