LOfavørkurs høsten 2025

Gå til hovedinnhold Gå til navigasjon

LOfavør-kurs 30. - 31. oktober 2025

I samarbeid med LO Innlandet og Sparebank1 Østlandet arrangerer vi LOfavørkurs på Thorbjørnrud hotell 30. - 31. oktober 2025 for tillitsvalgte.

Kurset starter med registrering torsdag kl. 10.30 og avsluttes fredag kl.13.00 med lunsj. (kursslutt innen kl. 18.00 på torsdag ). 

I over femti år har LO kjempet for å ta vare på medlemmene, også på hjemmebane. LOfavør tilbyr fordeler som ikke bare er fint for deg, men som også er bra for fellesskapet.

På dette kurset så vil man lære om LOfavør og hvordan du kan bruke LOfavør i arbeidet ditt som tillitsvalgt. Du vil også få muligheten til å bygge nettverk med andre tillitsvalgte og medlemmer. Kurset passer spesielt godt for deg som er tillitsvalgt eller som jobber med organisering i forbundene. 

Det er kun kurset, oppholdet og måltider som dekkes av LO Innlandet og LO Oslo Akershus. Alle kursdeltakere får eget rom.  Dekking av eventuelt andre reisekostnader og tapt arbeidsfortjeneste må avklares med eget forbund. 

Påmelding gjøres her!

Søknadsfrist 17.oktober. Du får svar på søknaden kort tid etter fristen. Får du plass på kurset er påmeldingen bindende og det er forventet at du deltar på hele kurset. Det er en egenandel på 1500 kr hvis man melder forfall uten gyldig fravær (sykemelding fra lege). 

Kalender