LOs lokalorganisasjoner

Gå til hovedinnhold Gå til navigasjon

LOs lokalorganisasjoner

LOs lokalorganisasjoner er sammenslutninger av fagforeninger/avdelinger i en eller flere kommuner. Alle fagforeninger/avdelinger tilsluttet et LO-forbund innenfor lokalorganisasjonens virkeområde skal stå som medlemmer.

LO i Oslo
Leder: Ingunn Gjerstad
Telefon: 918 30 142
E-post: post@lo-oslo.no
LO i Oslo sin hjemmeside
LO i Oslo på Facebook 

LO på Nedre Romerike 
Leder: Iren Bekkevold
Telefon: 908 40 939
E-post: Irenbekkevold.berg@lillestrom.kommune.no
LO på Nedre Romerike på Facebook

LO på Øvre Romerike 
Leder: Elin Sørensen
Telefon: 91630379
E-post: elin@lo-huset.no
LO på Øvre Romerike på Facebook

LO i Asker og Bærum
Leder: Ragne Cecilie Opsahl 
Telefon: 992 27 348
E-post: Ragne.opsahl@gmail.com
LO i Asker og Bærum på Facebook

LO i Follo
Leder: Jan Ole Evensen
Telefon: 994 40 940
E-post: janole@emf.no
LO i Follo på Facebook

LO i Sarpsborg
Leder: Klaus Lintho                      
Telefon: 404 63 273
E-post: losarpsborg@outlook.com 
LO i Sarpsborg på Facebook

LO i Moss og omegn
Leder: Grete Olsen                    
Telefon: 965 01 501
E-post: Grete.olsen@rygge.kommune.no
LO i Moss og Omegn på Facebook

LO i  Indre Østfold
Leder: Tone Merethe Kjernsbekk     
Telefon: 906 19 814
E-post: loindreostfold@outlook.com

LO i Indre Østfold på Facebook

LO i Halden
Leder: Siw-Hege Christiansen      
Telefon: 917 76 819
E-post: Siw.christiansen@fresenius-kabi.com
LO i Halden på Facebook 

LO i Fredrikstad
Leder: Vidar Schei                        
Telefon: 948 40 929 
E-post: Vidar.schei@fellesforbundet.org
LO i Fredrikstad på Facebook

LO i Drammen og omegn 
Leder: Camilla Martinsen
Telefon: 991 51 903
E-post: 1994crm@gmail.com
LO i Drammen og omegn sin hjemmeside

LO i Kongsberg og Numedal 
Barbro Major
+47 457 91 683
E-post: kongsberglo@gmail.com

LO i Hallingdal og Ringerike 
Leder: Terje Berghagen
Telefon: 916 61 718
E-post: terje@avd43.no

LO i Buskerud Midtfylket
Leder: Trond Winther
Telefon: 415 26 648
E-post: trondswin@hotmail.com