Vi stiller opp på dugdnaden med hjemmekontor ut året

Gå til hovedinnhold Gå til navigasjon
Hjemmekontor

Vi stiller opp på dugdnaden med hjemmekontor ut året

Etter de siste dagenes utvikling i smitten av Covid-19 og retningslinjer fra myndighetene så har LO Viken Oslo innført hjemmekontor for alle sine medarbeidere. Vi er tilgengelige på e-post og telefon så det er bare å ta kontakt med oss.

Kontaktinformasjon finner dere her. 

 

 

 

Kontoret i Sarpsborg
Kontakt

Ulf Lervik
regionleder
Telefon: +4790160379

Epost: Ulf.Lervik@lo.no
Kontakt

Tone Karina Ingesen
organisasjonsmedarbeider
Telefon: +4790503024

Epost: tone.ingesen@lo.no
Kontoret i Oslo
Kontakt

Torbjørn Ness
regionnestleder
Telefon: +4746847164

Epost: torbjorn.ness@lo.no
Kontakt

Berit Madsen
organisasjonsmedarbeider
Telefon: +4792665756

Epost: berit.madsen@lo.no
Kontakt

Li-Mei Berglid
Organisasjonsmedarbeider
Telefon: 45446405

Epost: li-mei.berglid@lo.no
Kontakt

Sarah Gaulin
faglig ungdomssekretær
Telefon: +4792099034

Epost: sarah.gaulin@lo.no
Kontakt

Tonje Hansen
faglig ungdomssekretær
Telefon: +47 90262949

Epost: tonje.hansen@lo.no
Kontakt

Irene Einan
faglig ungdomssekretær
Epost: irene.einan@lo.no
Kontakt

Fanuel Mengestab Keflu
Lærling
Telefon: +47 922 727 49

Epost: fanuel.mengestab.keflu@lo.no
Kontoret i Drammen
Kontakt

Jan Petter Gundersen
regionnestleder
Telefon: +4795081892

Epost: jan.petter.gundersen@lo.no
Kontakt

Tonje Kristensen
faglig ungdomssekretær
Telefon: +4741164366

Epost: tonje.kristensen@lo.no
Kontakt

Christine Knutsen
faglig ungdomssekretær
Telefon: +4799274595

Epost: christine.knutsen@lo.no
Kontakt

Astrid Gjertsen
organisasjonsmedarbeider
Telefon: +4790478071

Epost: Astrid.Gjertsen@lo.no