Nettstedet støtter ikke Internet Explorer. Vennlig bruk en annen og mer moderne nettleser.
DIREKTE LAG MINIPAROLE SEND HILSEN GÅ I TOG PÅ NETT
Tilbake
Hei. Arbeiderens rettigheter er særlig viktig i COVID 19 tiden. Takker for invitasjon.
Jeg er selv medlem i Industri Energi Student. 
Vi er mange, som står sammen, om å bedre vilkårene, for å hindre klasseskiller og sosial dumping. På den måten styrker vi framtidige arbeidsplasser. Vi er større enn de forskjellene, som fører oss bort fra hverandre. Er en annen måte å si det. Underbygger den norske modellen: Derunder økonomi, velferd  og trepartssamarbeid som viktige bærebjelker, og retningslinjer. Vi må bygge landet, støtte opp under lik lønn for likt arbeid, fortsatte med 
solidaritet, og visse medmenneskelighet  til utsatte grupper. Om vi støtter opp under tillit.
Istedet for mistillit. Fører vi veien, for de generasjoner som skal bygge landet etter oss. I utfordringene  knyttet til klima, digitalisering & framtidens jobber.
Til lykke med dagen!

Hei. Arbeiderens rettigheter er særlig viktig i COVID 19 tiden. Takker for invitasjon. Jeg er selv medlem i Industri Energi Student. Vi er mange, som står sammen, om å bedre vilkårene, for å hindre klasseskiller og sosial dumping. På den måten styrker vi framtidige arbeidsplasser. Vi er større enn de forskjellene, som fører oss bort fra hverandre. Er en annen måte å si det. Underbygger den norske modellen: Derunder økonomi, velferd og trepartssamarbeid som viktige bærebjelker, og retningslinjer. Vi må bygge landet, støtte opp under lik lønn for likt arbeid, fortsatte med solidaritet, og visse medmenneskelighet til utsatte grupper. Om vi støtter opp under tillit. Istedet for mistillit. Fører vi veien, for de generasjoner som skal bygge landet etter oss. I utfordringene knyttet til klima, digitalisering & framtidens jobber. Til lykke med dagen!

Jakob Louis Karlsen

16 likes

Del på:

  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram

Hold deg oppdatert!

Meld deg på LOs nyhetsbrev innen 2. mai, og vær med i trekningen av 1000 historiske t-skjorter med motiver fra 1. mai 2020. De heldige blir kontaktet på e-post, og kan velge motiv og størrelse.

Denne nettsiden er publisert av LO Norge i forbindelse med 1. mai-markeringen 2020. Innholdet på nettsiden vil være tilgjengelig i ettertid, og forvaltes av LO. Brukergenerert innhold i miniparoler og hilsener viser innsendernes meninger, og representerer ikke nødvendigvis LO Norges standpunkt i ulike saker. Nettstedet "Gå i tog på nett" ( www.1mai2020.no ) var et initiativ fra flere av LOs lokalorganisasjoner, som består av medlemmer i lokale fagforeninger i hele Norge.